تدریس انگلیسی کنکور

زبان کنکور یکی از دروسی است که عده محدودی با تسلط کامل آن ها را پاسخ می دهند و عده بیشتری بخش مهمی از سؤالات زبان کنکور را در پاسخ نامه سفید رها می کنند.

تسلط کامل بر زبان کاری نیست که بتوان صرف مدت زمان کوتاهی به آن دست پیدا کرد و مطمئناً داوطلبینی که از گذشته بر زبان مسلط شده اند، از سایرین جلوتر خواهند بود. اما روی سخن بیشتر با افرادی است که می خواهند در رقابت اکثریت داوطلبین با سطح زبان متوسط از بقیه رقبایشان پیشی بگیرند.

در این رقابت تدریس خصوصی زبان کنکور نقش مهمی را ایفا خواهد کرد. اولاً که فراموش نکنید که زبان بسیار فرار است، به عبارتی معنی لغات انگلیسی به راحتی از ذهن شما پاک می شوند و چاره ای جز تمرین برای حل این مشکل وجود ندارد.

اما در مورد همین حفظیات هم ترفندهای زیادی وجود دارد که در کلاس تدریس خصوصی زبان کنکور فراخواهید گرفت. تجربه سالیان سال کار طولانی و شاگردان مختلف، استاد زبان را در تدریس خلاقانه لغات انگلیسی ماهر کرده است.

پیوند هر لغت با یک کلمه فارسی برای به خاطر ماندن معنی فارسی لغت انگلیسی ترفندی است که در کلاس های تدریس خصوصی زبان کنکور آموزش داده می شود. هرچند که زبان تنها لغت نیست و باید بر سایر قسمت های آن نیز تسلط پیدا کرد.

دکمه بازگشت به بالا